Obóz zapłacony, bilet kupiony (w jedną stronę...)

Dziś od rana działam! Zapłaciłam za obóz (150 E). Uwaga uwaga, ta suma nie jest zwracana w przypadku rezygnacji!!! Jest traktowana jako wpłata na Legambiente... Kupiłam bilet z Warszawy do Trapani na 24 czerwca w miarę korzystnej cenie (z walizką i ubezpieczeniem zapłaciłam 294 zł.

Gorzej z powrotem, bo sam bilet bez walizki i dodatków kosztuje w tej chwili 350 zł. Ania mnie namawia, żeby poczekać, ale chyba nie poczekam dłużej niż do poniedziałku, bo boję się, że cena jeszcze bardziej podskoczy (w piątek od rana do wieczora cena wzrosła o 100 zł...).

Zarezerwowałam jedną noc w Trapani w B&B A Babordo, trzy noce w Castelluzzo (San Vito Lo Capo) w B&B Alba Marina, dwie w B&B Macalube w Aragonie, dwie na Linozie, trzy w Palermo w B&B Notti Magiche. Za wszystkie noclegi wychodzi mi 175E, niedużo, prawda? ;)

Mam właściwie gotowy plan podróży, mapę, kosztorys. Jak na razie wygląda na to, że to co udało mi się odłożyć przez rok na subkonto WAKACJE + to co mi zostało z poprzedniego wyjazdu powinno mi spokojnie wystarczyć na wszystko.

W ramach przygotowań od wczoraj chodzę na basen :)

on 01 czerwiec 2013
Odsłony: 220

You have no rights to post comments