Castellammare del Golfo odwiedzajcie przed południem

Teraz tylko parę słów, bo padam na nos. Wstałam dziś o 5.50, a do tego, jak zwykle, nie mogłam spać, bojąc się, że zaśpię. Teraz oczy mi się zamykają strasznie. Do tego ten spacer po Palermo z plecakiem...

Jestem w Castellammare, w bardzo sympatycznym B&B A Mare, mam pokój z łazienką. Prawodpodobnie -bardzo na to liczę - jutro popłynę na wycieczkę łodzią wzdłuż Riserva dello Zingaro. Jeśli nie uda się zebrać odpowiedniej ilości osób, bardzo będę żałować. Po południu poszłam na spacer po Castellammare, ale okazuje się, że tutaj bardzo wcześnie słońce chowa się za wysoką górą, i jeśli się chce robić zdjęcia w mieście, w porcie - trzeba to robić przed południem. Zjadłam ryby z grilla w porcie, w fajnym, super prostym miejscu. A teraz wciąż patrzę na zegarek, czy już można pójść spać... Jeśli coś ze zdjęć wyszło, dodam jutro. Trzymajcie kciuki za wycieczkę! Dobranoc!

on 16 wrzesień 2015
Odsłony: 933

Komentarze   

+1 # Kinga 2015-09-17 08:45
Czy to znaczy, że z popołudniowego opalania nici? :( Będę w tej miejscowości całe 5 dni i marzyłam o pięknej, słonecznej plaży :( Jak to jest z tym słońcem?
# sla 2015-09-17 14:31
Oj, nie, źle się pewnie wyraziłam! Port rybacki i część starego miasta jest pod tą wysoką skałą i tam gdzieś po 17 już jest cień, ale plaże są od drugiej strony i nic im słońca nie zasłania :) Koniecznie się wybierz na wycieczkę do Lo Zingaro łodzią, właśnie wróciłam, tyle się chyba dawno nie napływałam, a w jakich cudnych miejscach!
+1 # kasia 2015-09-17 19:18
My byliśmy 16 wtzesnia po 16 właśnie na plaży na wschód od miasteczka i były słońce do 18 jak nie dluzej i rzeczywiście dalej na wschód słońce było dłużej. Zazdroszczę LO zingaro bo 16 było zamknięty
# sla 2015-09-17 19:47
Dziś wejście do Zingaro też było zamknięte z powodu scirocco, ale my płynęliśmy łodzią, i z tej strony nie było zakazu (bo też nie wchodziliśmy na ląd, prócz jednej malutkiej plaży). Wycieczka była absolutnie superowa, niezapomniana!

You have no rights to post comments