Bilet tam kupiony!

Kilkumiesięczna obserwacja cen biletów wizzair z Warszawy do Neapolu zakończona. Może będzie taniej, z reguły tak się zdarza już po kupieniu biletów, ale wątpię, żeby różnica była spora. Bilet na opcję z bagażem rejestrowanym, czyli tę pośrednią: od kilku miesięcy kosztował ponad 400 zł, przez jakiś czas nawet ponad 500. Dziś pojawiła się cena 375 zł, no to kupiłam. Wolę tę opcję, niż economy light + walizka, bo wychodzi tylko odrobinę drożej, a daje mi możliwość ew. zrezygnowania z biletu, jak też wniesienia bagażu podręcznego na pokład. Bilet kupiony, zapłacony. Teraz pozostaje obserwowanie ceny lotów powrotnych ryanair.

Wybrałam wizzair tam a ryanair z powrotem - latają w te same dni, ale wizzair tam leci raniutko (trzeba będzie wstać nad ranem, ale za to cały dzień na miejscu, a gdybym wybrała ryanair, to nie tylko straciłabym dzień, ale raczej nie dotarłabym wieczorem na Procidę). Natomiast powrót właściwie mam na dwa sposoby, wizzair rano, ale nie tak wcześnie, ryanair koło 13, i to wolę, chyba, żeby różnica w cenie była jakaś absurdalna. Bilety na powrót w ryanair są też na ogół ponad 400 zł, choć ostatnio były po 381, ale myślę, że mogę jeszcze poczekać, a nuż trafię taniej... Wracam 30 września, więc te 2 miesiące naprzód, ponoć najlepsze na kupienie biletów dopiero za 20 dni. Wlepiam oczy w ekran i czekam.

No i niespodzianka, jednak zwrócono mi już pieniądze za bilet na odwołaną, niestety Traviatę w Teatro San Marco, a więc mam te 55 euro do dyspozycji. A straszyli, że oddadzą dopiero w październiku ;)

on 10 lipiec 2019
Odsłony: 335

You have no rights to post comments